متخصص پوست و مو در تهران

متخصص پوست و مو در تهران

متخصص پوست و مو در تهران باید در زمینه پوست و زیبایی تخصص های لازم را گذرانده باشد .متخصص  پوست و مو ،در زمینه تشخیص، درمان و جلوگیری از بیماری‌های مربوط به پوست ،مو و ناخن باید دانش و مهارت لازم را داشته باشدو پس از تشخیص باید به درمان بیماری‌های مربوط به پوست، مو و ناخن‌ بپردازد .

متخصص پوست ومو در تهران

متخصص پوست و مو

متخصص  پوست ،عمل جراحی بیماری‌های پوست، مو و ناخن‌ را نیز انجام  می‌دهد.همچنین متخصص پوست و مودر تهران می تواند عمل جراحی زیبایی نیز برای بیماران خود انجام دهد.از جمله کارهایی که می تواند در حوزه بیماری برای فرد انجام دهد عبارتند از:

-تزریق پرکننده‌ها و توکسین بوتولینوم برای زیبایی پوست صورت

-انجام جراحی زیبایی توسط متخصص پوست و مو در تهران به منظور محو کردن جای جوش و فرو رفتگی‌های پوست.

-انجام جراحی پوست برای رفع رگ های کوچک، لکه های پیری، جای خالکوبی یا چین و چروک توسط متخصص پوست و مو در تهرن انجام می شود.

– متخصص پوست و مو در تهران،دوره ویژه‌ای برای انجام عمل جوانسازی پوست برای فرد انجام می دهد ٬و به این ترتیب متخصص پوست و مو در تهران علاوه بر اینکه دانش پزشکی دارد ، مهارت های لازم جهت انجام عمل‌های زیبایی را هم کسب می کند.

مراجعه به متخصص پوست و مودر تهران

اگر شما نمی‌دانید برای درمان نزد کدام متخصص پوست و مودر تهران  بروید باید روش‌های مختلف یافتن بهترین متخصص پوست را امتحان کنید.بدین منظور می توانید ازسایت های مختلف جستجو کنید ، یا از دوستان و آشنایان خود در این باره پرس وجو کنید.

متخصص پوست ومو در تهران

شما می توانید  لیستی از بهترین متخصص پوست و مودر تهران تهیه کنید و مطب آن ها مراجعه کنید وبا بیماران آن ها از نزدیک صحبت کنبد  و در مورد میزان رضایت آنان ازمتخصص پوست   سوال کنید و همچنین نمونه کارهای قبل و بعد پزشک را نیز مشاهده کنیدو جلسه مشاوره ای با پزشک خود داشته باشید و در مورد خواسته های خود با پزشک صحبت کنید تا بهترین نتیجه رااز این درمان ببرید.

در هنگام مراجعه به متخصص پوست و مو به موارد زیر توجه کنید:

-عنوان ” متخصص پوست ومو”در پروانه مطب  این پروانه حتما باید در معرض دید بیماران قرار بگیرد.

-عنوان “دارای بورد تخصصی”درپروانه  مطب

– کلمه “متخصص” قبل از عنوان پوست، مو در مهر وسر نسخه پزشک

 – آرم انجمن متخصصین پوست ومو شماره عضویت در سرنسخه و مهر پزشک

  – ذکر کلمه متخصص و بورد تخصصی در سرنسخه و مهر پزشک

متخصص پوست و مودر تهران  کیست ؟

-متخصص  پوست و مو در تهران  کسی است که در زمینه درمان بیماری‌های پوست، مو و ناخن و نواحی حاوی مایع مخاطی در بدن مانند داخل دهان، بینی و چشم‌ها تخصص  کامل داشته باشد. برخی از مهم‌ ترین توانایی‌ها‌ی  متخصص پوست و مو در تهران عبارتند از:

– تشخیص و درمان بیش از ۳۰۰۰ نوع بیماری پوست و مو مانند سرطان پوست، اگزما، جوش و آکنه  وعفونت های ناخن.

-کمک به سلامت و شادابی و زیبایی پوست، مو و ناخن با روش هایی مانند تزریق بوتاکس جهت از بین بردن چین و چروک و جوانسازی پوست، رفع جای جوش، باسازی وزیبایی پوست پس از جراحی‌ها

-متخصص پوست و مو درتهران  می تواند به بیماران خود از سنین نوزادی تا بالای ۱۰۰ سال خدمات درمانی بدهد.

متخصص پوست و مو در تهران

وظیفه  متخصص پوست و مو درتهران  چیست؟

متخصص پوست و مودر تهران  معمولا فعالیتهای مختلفی را در زمینه تخصصی خود قادر است انجام دهد.متخصص پوست و مو در تهران  باید بتواند به تشخیص و درمان طیف وسیعی از بیماریها مثل انواع حساسیت ها، عفونتهای قارچی و واکنشهای ایمنولوژیک بپردازد.

به همین دلیل باید دانش زیادی در زمینه های مختلف مانند میکروبیولوژی، آسیب شناسی، بیوشیمی، فیزیک، فیزیولوژی و فعالیت غدد داخلی داشته باشد.متخصص پوست و مو درتهران  به دلیل اینکه بیماریهای پوست دارد با مشکلات  داخلی مواجه است که  باید با فعالیت سایر رشته های پزشکی نیز آشنایی داشته باشد .

متخصص پوست و مو در تهران

نقش متخصص پوست و مو در تهران و مراقبت از پوست ومو

متخصص پوست و مو در تهران می تواند از راه های مختلفی به شما در مراقبت از پوست ومو کمک کند

تشخیص بیماری

با توجه به علایمی که بیمار در مراجعه به متخصص پوست و مو درتهران  می گوید و بعد از معاینه پوست بیمار، می تواند خیلی زود مشکل بیمار را تشخیص دهد و سپس روش درمانی مناسبی رابرای معالجه او ارائه دهد.اگر فردی هر گونه نشانه ای را در پوست خود مشاهده کند باید به متخصص پوست و مو در تهران مراجعه نماید.

جراحی

متخصص پوست و مو در تهران جراح پوست هم می باشد. او معمولا جراحی را برای  پیشگیری از بیماریهای بدخیم، کنترل فوری و زود هنگام بیماری و نیز بهبود ظاهر پوست بیمار انجام می دهد.

زیبائی

 متخصص پوست و مودر تهران  قادر است پوست فرد را که به دلیل عواملی مثل پیری، نور خورشید یا بیماریها آسیب دیده بهبود ببخشد. برخی از روش هایی  که متخصص پوست و مو در تهران  برای جوانسازی و شادابی پوست انجام می دهد عبارتند از :

   – استفاده از لایه برداری شیمیایی (پیلینگ) که  نوعی جوان سازی پوست می باشد.

    -انجام  لیپوساکشن که روشی برای حذف چربیهای زائد زیر پوست می باشد.

    -جراحی و برداشتن زگیل ها و خال ها.

    -درمان رگهای خونی و بد منظره و مناطقی از پوست که تغییر رنگ پیدا کرده اند.

متخصص پوست و مو در تهران

آیا متخصص پوست ومو در تهران همیشه دارو تجویز می کند؟

در صورت نیاز فرد  بهترین متخصص پوست و مو در تهران  اقدام به تجویز دارو یا محصولات آرایشی- بهداشتی برای فرد را خواهد کرد. متخصص پوست و مو درتهران باید با تجویز داروهایی  مناسب دارویی را تجوبزکند که حداکثر کارآیی را برای بیمار داشته باشند و هم حداقل عوارض را برای بیماربه همراه داشته باشد .

افراد برای برخی بیماری ها ی پوستی مثل سرطان پوست  باید به طور مداوم برای کنترل بیماری خود به متخصص پوست و مو در تهران مراجعه کنند . سرطان پوست یکی از  شایع ترین سرطان هاست که اگر در مراحل اولیه تشخیص داده شود  قابل درمان می باشد. بنابراین افراد بهتر است به طور منظم به متخصص پوست و مو مراجعه کنند ،و تغییرات پوست خود را در هنگام  تغییراتی در  خال ها، و یا تغییر رنگ پوست با پزشک خود در میان بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *