جراح بینی

جراح بینی

جراح بینی یکی از فاکتورهای مهمی است که در انتخاب جراح بینی باید به آن توجه کرد،یکی از شایع ترین و رایج ترین عمل‌های جراحی پلاستیک، عمل جراحی زیبایی بینی میباشد .

این عمل اگرچه با هدف زیبایی و داشتن ظاهری متناسب در بین مردم ترویج پیدا کرده است، اما در صورتی که جراحی بینی با همراهی و مشاور یک پزشک و جراح بینی با تجربه و تبحر کافی انجام نشود می تواند بسیاری از عارضه‌ها و اختلالات موجود در بینی را با خود به همراه داشته باشد.

جراح بینی

مانند: افتادگی نوک بینی بعد از جراحی، نامتقارن شدن حفره های بینی، و همچنین دیگر اختلالات شایع بینی.

به همین علت اگر تصمیم به عمل جراحی زیبایی بینی گرفته اید و می خواهید تغییر زیادی در ظاهر خودبه وجود بیاورید  پیشنهاد می کنیم پیش از هر اقدامی توصیه‌ها و پیشنهادات  زیر را جدی بگیرید و به آن عمل کنید:

۱- رفتن به مشاوره قبل از جراحی بینی

۲- رسیدن به سن مناسب برای این جراحی

۳- چک کردن شرایط و وضعیت بدن از نظر روحی روانی و در جریان قرار دادن پزشک در خصوص هر بیماری که در شما وجود دارد.

به علت  برجسته بودن بینی  در صورت، نسبت به سایر اعضای دیگر صورت آسیب‌پذیرتر خواهد بود. این آسیب‌دیدگی امکان دارد در اثر انحراف، شکستگی و سایر مشکلات دیگر در اتفاقات و سوانح روزانه رخ می‌دهد.

برای  برطرف کردن  مشکلات پیش‌آمده، انتخاب جراح بینی بهترین و مناسب ترین راه می باشد.

کم تجربگی جراح

در اثر کم تجربگی جراح  ، تغییرات اعمال شده روی بینی نتیجه خوبی را به دنبال نخواهد داشت. در نهایت پاسخ سؤال جراح بینی تهران کیست برای متقاضیان جراحی زیبایی بینی بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشد.

بر اساس تحقیقات به‌دست‌آمده از جراحی بینی نشان داده‌شده ایران ازجمله کشورهایی میباشد که بیشترین جراحی زیبایی بینی در آن انجام  گرفته است و بیشتر افراد اغلب برای برطرف کردن مشکلات بینی خود اقدام به جراحی بینی می‌کنند.

در این زمینه جراح بینی خوب بسیارمهم و ضروری  است چون  با توجه به انتخاب نا آگاهانه باعث عدم رضایت در جراحی بینی خود می شوید و امکان به وجود آمدن  مسائلی  از جمله شکل نادرست بینی ، نا متقارن بودن بینی و …. میشوید و برای جلوگیری  از این مشکلات بهتر است به موارد زیر توجه کنید:

تفاوت بینی استخوانی و گوشتی

در جراحی بینی استخوانی به دلیل اینکه پوست بینی نازک است جزئیات بینی از زیر پوست کاملا قابل مشاهده هستند .همچنین در نیمه ی پایینی به دلیل نازک بودن پوست ،غضروف ها مستحکم و قوی هستند و افتادگی در نوک بینی کمتر دیده می شود .اما در بینی های گوشتی به دلیل کلفت بودن پوست جزئیات استخوانی و غضروفی قابل دیدن نیستند و غضروف ها معمولا نازک و ضعیف هستند،به همین دلیل در این نوع بینی ها سر بینی پهن و افتاده است.

ویژگی های بینی گوشتی

بینی های گوشتی گاهی علاوه بر اینکه مقداری چربی دارد دارای قوز روی بینی میباشد.بینی های گوشتی از نظر ضخامت دارای انواع مختلفی هستند.تشخیص بینی گوشتی از استخوانی کار سختی نمیباشد و هر فردی می تواند این کار را انجام دهد. اما اغلب تشخیص این ضخامت توسط جراح بینی قابل انجام است.اغلب پزشکان برای ارزیابی ضخامت پوست بینی از پره های بینی کمک می گیرند ،زیرا لبه های پره های بینی از دو لایه ضخیم پوست تشکیل شده است ،و با لمس پره های بینی و یا عکس برداری از سوراخ های بینی می توان متوجه نوع بینی و تغییرات لازم شویم.

کوچک کردن بینی گوشتی با عمل جراحی بر پایه بینی

یکی از راه های کم کردن اندازه بینی ایجاد برش بر روی پوست در قسمت های پایین سوراخ بینی میباشد..استفاده از این نوع تکنیک برای افرادی که سطح زیرین بافت آنها پهن تر است ، کاربرد بیشتری دارد.از این روش برای کوچک کردن در جراحی بینی های گوشتی استفاده می شود . در این حالت از انواع متفاوتی از شکاف ها مثل الماسی،مثلثی و یا مستطیلی می توان استفاده کرد.

جراح بینی

آقایان و خانم هایی که قصد جراحی بینی دارند، باید بدانند که انتخاب بهترین  جراح بینی بسیار مهم و حائز اهمیت  می‌باشد.

این انتخاب در شهرهای کوچک تر ایران راحت تر انجام میشود ، اما در کلان شهرهایی مانند تهران دشوار تر است.

اشخاصی که متقاضی جراحی بینی هستند، باید در انتخاب جراح بینی دقت کنند، در صورتی که از عمل بینی قبلی خود رضایت کامل را ندارید ، برای انجام جراحی بینی ترمیمی باید تا یک سال صبر کنند.

تجربه و مهارت جراح و آشنایی با تکنیک های به‌روز جراحی بینی از مهم‌ترین عواملی هستند که در انتخاب جراح بینی باید به آن توجه کرد.

بعضی از افراد برای جراحی بینی حساسیت  زیادی به خرج می‌دهند و نگران فرم بینی بعد از جراحی بینی خود هستند.

این نوع افراد به دنبال جراح بینی یا در محل زندگی خود می گردند و به خوبی تمام تحقیقات و بررسی ها را انجام می دهند و در اکثر اوقات نیز از نتیجه راینوپلاستی رضایت کامل دارند.

در جراحی بینی یا رینوپلاستی علاوه بر شکل  بینی ، حفظ سلامت فرد نیز مهم می‌باشد.

اگر جراح  با تکنیک های روز دنیا آشنایی داشته  باشد به خوبی می داند چگونه باید جراحی بینی را انجام دهد که بیمار دچار عوارض و آسیب نشود .

ویژگی های جراح بینی

ویژگی های جراح بینی

جراح  باید به علم زیبایی شناختی آشنایی کامل  داشته باشد.

جراح باید از قواعد ریاضی اطلاع  داشته باشد.

توانایی زیادی در عمل زیبایی بینی داشته باشد.

بتواند بینی را پس از عمل جراحی بینی تجسم کند.

جراح بینی باید بتواند اعتماد بیمار را به دست بیاورد، زیرا اعتماد به جراح بینی باعث رضایت بیمار از جراحی بینی می شود.

جراح بینی باید باصبر و حوصله همه‌ی نکات مربوط به جراحی بینی را به بیمار توضیح دهد.

سلامت بیمار باید برای جراح دارای  اهمیت زیادی باشد و آن را در اولویت قرار دهد.

جراح باید پس  از عمل رینوپلاستی زمان مورد نیاز را برای معاینه بینی بیمار بگذارد.

یک جراح بخوب خواستار مطلع بودن از سوابق بیماری و مصرف دارویی بیمار می‌باشد.

انتخاب جراح بینی

انتخاب جراح بینی
http://kzbgk.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *